Dziś jest: 4 Luty 2023    |    Imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej

Rozmowa z Martą Falęcką – uczestniczką programu „Pierwsza randka”

Pierwsza_randka_II_25.jpg

Rozmowa z Martą Falęcką – płońszczanką, uczestniczką telewizyjnego programu TVP 2 „Pierwsza randka”

 

 

Marta Falęcka: „To było naprawdę ciekawe doświadczenie!”

 

 

W czwartek, 14 września telewizyjna TVP 2 wyemitowała 3 odcinek programu „Pierwsza randka”. Jedną z uczestniczek była płońszczanka, Marta Falęcka. W rozmowie z Extra Płońskiem Marta opowiada o kulisach kręcenia programu…

 

EXTRA PŁOŃSK: Marta, muszę zapytać na początek skąd pomysł na wzięcie udziału w programie?

Marta Falęcka: Trochę z przypadku, trochę z ciekawości, trochę z chęci zrobienia czegoś szalonego. Szarą codzienność  trzeba od czasu do czasu ubarwić :)

 

EXTRA PŁOŃSK: Jak wspominasz pobyt na planie? Opowiedz jak to wygląda zza kulis?

Oj… to było naprawdę ciekawe doświadczenie! Tej nocy czułam się jak prawdziwa gwiazda (śmiech) - profesjonalny make-up , stylistka, mikrofon gdzieś tam pod ubraniem, znajome twarze w garderobie …no czad! Te kilkadziesiąt minut, które mogliśmy oglądać w programie, to efekt montażu 3-godzinnej kolacji i trwającego mniej więcej tyle samo wywiadu i sesji na ściance oraz kręcenia ujęć w centrum Warszawy, w dodatku o 2 w nocy! Byliśmy już naprawdę strasznie zmęczeni. Chcę przy okazji sprostować pewną niejasność - wiele osób uważa, ze program jest reżyserowany i każdy ma swoją przydzieloną rolę. Otóż nie! Wszystko dzieje się „samo”, spontanicznie – jak np. mój stłuczony kieliszek : ) w restauracji znajdują się ukryte kamery, z których później montowany jest cały odcinek.

 

EXTRA PŁOŃSK: Dałaś się poznać widzom, jako niezwykle pozytywna, roześmiana osoba. Znamy się prywatnie od niemal 2 lat z sali treningowej zajęć fitness, które prowadziłaś. Mogę śmiało powiedzieć, że trema Cię  w ogóle nie dotknęła, a przed kamerą  wyglądałaś, jakbyś była w swoim środowisku naturalnym…

(Śmiech) To niesamowite, ale nie jesteś pierwszą osobą, która mi to mówi. W czasie emisji programu mój telefon szalał od ilości wiadomości . Mam wrażenie, że Płońsk podbił bardzo mocno oglądalność tego programu J To prawda – wystąpienia publiczne zawsze były moją mocną stroną , z konkursów recytatorskich już od podstawówki wracałam z nagrodami ;)  co do trampolin …sama wiesz, jakiego dostawałam powera na widok  wypełnionej po brzegi sali. Trema? Nie znam! Taka już jestem…

 

EXTRA PŁOŃSK: Program „Pierwsza randka” to faktycznie miejsce, w którym można spotkać miłość swojego życia?

Można! Jak i w każdym innym miejscu! (śmiech) Tyle, że tu idziesz na umówioną kolację zupełnie w ciemno, do samego końca nie wiesz kto się pojawi. Ankieta, którą należy wypełnić zgłaszając się do programu, służy do pomocy w kojarzeniu par. Wspólne zainteresowania, plany na przyszłość - czasem na zasadzie podobieństw, czasem przeciwieństw. Z tego co, wiem kilku parom udało się stworzyć trwałe związki.

 

EXTRA PŁOŃSK: Płońsk jest małym miastem, wszyscy się znają. Nie obawiałaś się powierzchownych ocen i negatywnych reakcji ludzi?

Ludzie zawsze gadali, gadają i gadać będą. Wniosek ? Rób swoje, nie patrz na innych : )

 

EXTRA PŁOŃSK: Jak zareagowała Twoja rodzina i przyjaciele na udział w programie?

Szczerze? Ja prawie nikomu o tym nie powiedziałam. Wiedzieli tylko najbliżsi, czyli rodzice i brat z rodzinką. Reszta dowiedziała się dopiero widząc mnie w telewizji, w reklamie jesiennej ramówki telewizyjnej dwójki - ależ byli zaskoczeni! Właściwie, to o to mi chodziło!

 

EXTRA PŁOŃSK: W jakim gronie obejrzałaś 3 odcinek programu ze swoim udziałem?

W najlepszym! Z moimi cudownymi dziewczynami i powiem szczerze, że uśmiałyśmy się tego wieczora, jak na najlepszej komedii w kinie!

 

Dziękuję za rozmowę.

 

Rozmawiała Sylwia Sobótka

 

Fot. źródło vod.tvp.pl/website/pierwsza-randka


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094