Dziś jest: 4 Luty 2023    |    Imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej

Szóstka trafiona w totka w płońskiej kolekturze!

lotto-678x381.jpg

16 września milion złotych wygrała osoba, która kupiła zakład w Lotto w kolekturze przy ul. Wyszogrodzkiej 59 w Płońsku! Czasem do szczęścia wystarczy inwestycja 4 złotych w kupon lotka z plusem… To największa, historyczna wygrana, jaką odnotowano w Płońsku.

 

- Dokładnie 1 000 000 złotych wygrała w minioną sobotę osoba, która odwiedziła płoński punkt LOTTO przy ul. Wyszogrodzkiej 59. Aby trafić na listę Lottomilionerów wystarczył jej zakład Lotto z Plusem na chybił trafił i niezbędne w takich sytuacjach szczęście. Dodajmy, że jest to najwyższa wygrana odnotowana w Płońsku. – taką oficjalną informację mogliśmy przeczytać w poniedziałek,18 września na stronie www.lotto.pl .

 

Sześć wylosowanych liczb to: 2, 8, 29, 40, 47, 49. To magiczne sześć numerów, które potrafi rozwiązać wiele problemów, ale niekiedy i sprawić nie lada kłopoty…

 

Szczęśliwym lottomilionerem może być płońszczanin, mieszkaniec powiatu lub osoba zupełnie niezwiązana z naszą okolicą, która przejazdem robiła zakupy w płońskiej tzw. „Galerii P”. Gratulujemy szczęśliwcowi, zapewne sprawdzanie wygranego kuponu było radosną chwilą, którą będzie można wspominać do końca życia.

 

A Wy, co byście zrobili z taką wygraną?

 

Sylwia Sobótka

 


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094