Dziś jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyprian, Olga, Benedykt

SŁAWOMIR rozgrzał nowomiejską publiczność

c_210_150_16777215_01_images__DSC1031.jpg

Za nami ostatnia wakacyjna, szalona i zarazem niezwykła impreza nad Zalewem w Nowym Mieście k. Płońska. Organizatorzy odnotowali rekordową frekwencję, za sprawą gwiazdy rock polo – Sławomira.

 

- Niedziela, 27 sierpnia to już historia, ale wpisze się piękną kartą w całokształt tego miejsca! Sezon 2017 był pełen muzycznych uniesień, euforii! Pełen gwiazd i roztańczonych tłumów! Nie mogło być inaczej na ostatniej imprezie! Sławomir Zapała, czyli Showman, aktor i przede wszystkim gwiazda ostatniego spotkania zadbał o to, aby nowomieszczanie godnie pożegnali wakacje! Miłość w Zakopanem to z pewnością motyw przewodni, który towarzyszył w myśli każdemu, kto wybrał się na to spotkanie! Mnóstwo ludzi, szał związany z atrakcją. Jednym słowem wszystko musiało się udać – podkreślają organizatorzy Imprez Zalew.

 

Członkowie zespołu Sławomir to: Sławomir Zapała - vocal, gitara, Magdalena Kajrowicz – vocal, Piotr Aleksandrowicz – gitara, Michał Przybyła - gitara basowa, Marcin Świderski -sax, klawisz i Marcin Słomiński – perkusja.

 

Pozostaje nam na zakończenie, zaprosić wszystkich miłośników Imprez Zalew na przyszłoroczny sezon wakacyjnych spotkań przy muzyce disco. Co będzie w przyszłym roku, tego jeszcze nie wie nikt. - Ale My wiemy, że będzie niezwykle - zapewniają organizatorzy.

 

PP

fot. Mateusz Pszczółkowski

 


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094