Dziś jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyprian, Olga, Benedykt

Grażyna Pietrzak dyrektorem Wydziału Polityki Społecznej

c_339_248_16777215_01_images_DSC_0006.JPG

Nowym dyrektorem Wydziału Polityki Społecznej w Płońsku została Grażyna Pietrzak. Wygrała konkurs na to stanowisko pokonując innych rywali. Oficjalnie została przedstawiona podczas Sesji Rady Seniorów i Sesji Rady Miejskiej w czwartek,  20 lipca. Wcześniej sprawowała urząd Wójta Gminy Bodzanów.

 

Jak mówiła o sobie nowa dyrektor - ma duże doświadczenie zawodowe na płaszczyźnie samorządu. Poznała pracę zarówno jako referent, później specjalista, a następnie wygrywając wybory – objęła stanowisko Wójta.

 

- Grażyna Pietrzak rozpoczęła karierę zawodową jako rachmistrz GUS,  następnie była pracownikiem w Cukrowni Mała Wieś. Od 2003 roku pracowała w  Urzędzie Gminy Bodzanów - referent, specjalista, wójt. Od 3 kadencji jest  delegatem Mazowieckiej Izby Rolniczej. W ostatnim czasie wykładowca na  studiach podyplomowych m.in. z zakresu ustroju samorządu terytorialnego.  Grażyna Pietrzak jest absolwentką Studium Ekonomicznego w Płocku,  pedagogiki w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku, podyplomowych  studiów z zakresu prawa, administracji i rolnictwa. – informuje rzecznik prasowy ratusza Filip Przedpełski.

 

Sylwia Sobótka

Fot. UM PŁOŃSK

 

 

 


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094